پنج شنبه , مهر ۲۵ ۱۳۹۸
صفحه اصلی / بیمه سلامت خانواده / بیمه درمان تکمیلی انفرادی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی

بیمه تکمیلی انفرادی در طرح‌های مختلفی شامل طرح پایه، طرح اقتصادی، طرح منتخب، طرح ویژه، طرح جامع و طرح ممتاز ارائه شده است. طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی همه هزینه‌های درمانی شامل هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد. با توجه به پوشش‌های کامل ارائه شده، بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه سامان در حال حاضر بهترین بیمه تکمیلی انفرادی در سطح کشور است که بصورت انفرادی به هموطنان عزیز ارائه می‌شود.
سقف تعهدات طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی سامان بصورتی تعیین شده است که پاسخگوی نیاز اکثریت هموطنان عزیز باشد و هزینه این طرح‌ها نیز به نوعی است که همه هموطنان عزیز می‌توانند به راحتی این بیمه نامه ارزشمند و ضروری را تهیه نمایند. حق بیمه طرح پایه درمان تکمیلی انفرادی ویژه دارندگان بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان فقط ۱۰۰ هزار تومان سالیانه است. حق بیمه طرح ممتاز که قابل خریداری توسط عموم مردم است نیز در باز سنی ۱۶ تا ۵۰ سال معادل یک میلیون و پانصد و هشتاد هزار تومان است. نرخ سایر طرح‌ها نیز با توجه به سن متقاضی و پوشش‌های انتخابی بصورت آنلاین قابل محاسبه است.

بیمه تکمیلی انفرادی – بیمه سامان از جمله شرکت هایی است که اقدام به عرضه بیمه تکمیل درمان گروهی و انفرادی نموده است که امید وارست با ارائه طرحهای مختلف و پوشش دادن نیاز بیمه گذاران بتواند نسبت به جلب رضایت مشتریان گرامی حرکت نماید .

افرادی که تحت پوشش بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان میباشند از تخفیفات و مزایای مختلفی در تهیه بیمه درمان تکمیلی برخوردار خواهند شد .

بیمه تکمیلی انفرادی سامان در شش طرح ممتاز – جامع  – اقتصادی – ویژه – منتخب و پایه برای بهره مندی شما عزیزان طراحی شده است

امکان خرید بیمه تکمیلی انفرادی برای شما به صورت نقدی و اقساطی فراهم است .

روند صدور بیمه تکمیلی انفرادی به این صورت است :

تکمیل فرم پرسشنامه و پرسشنامه سلامت بیمه درمان توسط بیمه شدگان

بررسی سوابق بیمه شدگان توسط پزشک معتد بیمه سامان

صدور بیمه نامه تکمیلی انفرادی و خانواده

که در اپلیکیشن هشتگ بیمه کلیه این امور به صورت آنلاین و بدون حضور فرد صورت میپذیرد.

این مطالب را نیز ببینید!

وظیفه بیمه در مقابل هزینه های پیوند اعضا

پیوند عضو در ایران با حداقل هزینه / محدودیت مالی برای تولید دو واکسن وزیر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *